HT-STORAGE W SZCZECINIE

15 stycznia, 2020

;
HT-STORAGE W SZCZECINIE

Z roku na rok rosną potrzeby konsumpcyjne Polaków. W związku ze wzrostem dochodów, wzrasta poziom życia i gromadzenia dóbr. Konsumenci kupują więcej, ale ma to przełożenie także na producentów. Z jednej strony klienci nabywają nowe towary, a z drugiej wzrasta ich ilość
u producentów oraz potrzeba lepszej obsługi klienta, spełniania standardów obsługi i tworzenia nowej dokumentacji. W jednym i drugim przypadku potrzebne jest miejsce. Oferowane jest ono przez magazyny typu self storage.

Rynek tego typu obiektów kontynuuje swój intensywny rozwój w Europie. „Najbardziej rozwiniętym i dojrzałym rynkiem jest Wielka Brytania, gdzie zlokalizowanych jest prawie 44% istniejących mini magazynów. Na podium znalazła się również Francja i Hiszpania, a każdy z tych krajów odpowiada za 11% udziału w segmencie obiektów typu self-storage. Rosnącą popularność tego rynku w Europie potwierdza wysoki poziom wynajęcia, który w 2017 wyniósł średnio 81%. Najwyższe wyniki notują Węgry, Irlandia, Belgia i Dania, gdzie około 90% dostępnej powierzchni pozostawało wynajęte” – wynika z raportu firmy doradczej JLL. Polska również zaczyna doceniać możliwości self storage.

Większość magazynów zlokalizowanych jest w największych polskich miastach, oczywiście nie dziwi fakt, że prym wiedzie Warszawa. Do innych miast, w których można znaleźć nowoczesną ofertę self-storage należą: Poznań, Wrocław, Szczecin, Katowice, Sosnowiec i Lublin. Obecnie w Polsce działa zaledwie kilku profesjonalnych operatorów z tego segmentu. Tym bardziej cieszy fakt, że wielu z nich jest już właścicielami więcej niż jednego obiektu. Do tego grona zalicza się STOKADO, a także HT-STORAGE.

Z ogromną przyjemnością możemy pochwalić się realizacją kolejnej inwestycji, jaką jest otwarcie magazynów SELF STORAGE w Szczecinie przy ul. Leona Heyki 27. Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja –  Specjalna Strefa Ekonomiczna w Szczecinie – z dogodnym dojazdem, a także dostępem do magazynów 24h/ 7 dni w tygodniu. Teren jest w pełni monitorowany, ogrodzony i oświetlony. Dodatkowo funkcjonuje zabezpieczenie w postaci systemu alarmowego, co w razie uruchomienia skutkuje wezwaniem firmy ochrony mienia, która ma za zadanie zabezpieczyć plac i upewnić się, że wszystkie rzeczy są bezpieczne. Możliwe jest także wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń losowych.

Podobnie, jak w pozostałych obiektach, istnieje wybór powierzchni magazynowej oraz okresu najmu. Przechowywać można praktycznie wszystko – od przedmiotów codziennego użytku po drogocenne pamiątki rodzinne. Firmy zyskać mogą dodatkowa powierzchnię do przechowywania dokumentów czy towarów. Zgodnie z polskim prawem zabronione jest tylko przechowywanie materiałów niebezpiecznych, czyli wybuchowych, łatwopalnych albo nielegalnych tj. broń, narkotyki itp. Nie należy w magazynach umieszczać łatwo psującej się żywności, zwierząt. Niewskazane są także rośliny, głównie z uwagi na brak naturalnego światła.

Aby korzystanie z usług HT-STORAGE było jeszcze łatwiejsze, podjęto współpracę z firmą transportową, która pomaga przy przewiezieniu Państwa rzeczy do kontenerów.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo darzycie i liczymy na dalszą współpracę! Zapraszamy do skorzystania z oferty HT-STORAGE!

O MNIE

Cześć nazywam się Hubert i bardzo się cieszę, że tu jesteś. Jeśli szukasz informacji o self storage, chcesze się do wiedzięc co to jest, albo szukasz pomysłu na dobry biznes to dobrze trafiłeś.

Postanowiłem założyć tego bloga w celu dzielenia się swoim doświadczeniem. Zapraszam do lektury, będę się z Tobą dzielić swoją wiedzą w tej materii.

Pin It on Pinterest

Udostępnij post

Podziel się tymi informacjami ze swoimi znajomymi.