Komfort pracowników dzięki zwiększeniu powierzchni przechowywania w boxach

4 lutego, 2021

;
Komfort pracowników dzięki zwiększeniu powierzchni przechowywania w boxach

Pandemia koronawirusa zmusiła wiele firm do zmiany sposobu funkcjonowania. Jedną z największych zmian wprowadzonych w tym roku przez wiele firm, jest umożliwienie pracownikom pracy z domu. Okazało się, że w wielu przypadkach po raz pierwszy pracują oni zdalnie. Sytuacja ta nie tylko stwarza nowe wyzwania logistyczne dla pracodawcy, ale naraża ich także na roszczenia ze strony pracowników w sprawie zapewnienia odpowiednich warunków pracy.

Pierwszym problemem stają się nadgodziny oraz przestrzeganie norm czasu pracy. Drugim natomiast dostęp do materiałów biurowych, urządzeń niezbędnych do wykonywania powierzonych obowiązków i odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Dzięki wynajęciu dodatkowej powierzchni magazynowej, pracodawca jest w stanie zapewnić pracownikom dostęp do niezbędnej infrastruktury, bez konieczności utrzymywania dostępu do firmy. Aby ograniczyć spotkania pracowników w siedzibie przedsiębiorstwa, można zapewnić im dostęp do niezbędnych rzeczy 24h/dobę bez narażania ich na kontakt w firmie. Każdy z pracowników może otrzymać dostęp do boxów samoobsługowych i korzystać z nich o dowolnej porze.

Magazyny Self Storage pozwalają także obniżyć koszt utrzymania przedsiębiorstwa w okresie „spowolnienia” ponieważ wynajęcie boxów jest korzystniejsze, niż utrzymywanie chwilowo pustych pomieszczeń firmy.

Bez wątpienia wynajęcie boxów jest doskonałym rozwiązaniem tymczasowym. Ponieważ umowy najmu są bardzo elastyczne, nie ma obaw, że firma poniesie dodatkowe koszty związane z magazynowaniem. Tym samym może efektywnie funkcjonować nawet w ograniczonym składzie.

O MNIE

Cześć nazywam się Hubert i bardzo się cieszę, że tu jesteś. Jeśli szukasz informacji o self storage, chcesze się do wiedzięc co to jest, albo szukasz pomysłu na dobry biznes to dobrze trafiłeś.

Postanowiłem założyć tego bloga w celu dzielenia się swoim doświadczeniem. Zapraszam do lektury, będę się z Tobą dzielić swoją wiedzą w tej materii.

Pin It on Pinterest

Udostępnij post

Podziel się tymi informacjami ze swoimi znajomymi.